RED Devils - HC Rychlov + ,,zápis"

16.01.2014 09:49

Včera 15.1. jsme odehráli další důležitý zápas s HC Rychlov. V bráně nastoupil Martin Tupý  jako velmi zdařilá pomoc ze Senátorů a i díky němu jsme vyhráli 6:2. Hlavně v první třetině za bezbrankového stavu nás min. 2x podržel a uchránil nás před odstřelováním ve druhé třetině. Zápas rozhodly 3 vstřelené branky během 1 minuty na konci první třetiny.  V každém případě výsledek neodpovídá předvedené hře ani jednoho z nužstev.

Po minulém zápase s Rebels se objevil velmi zajímavý zápis z utkání, kde byly různé jména ve střelcích a divoké čísla na počet střel... Na tento zápas jsem se vybavil něčím na psaní a kouskem papíru a zjistil jsem tyto čísla - můžete porovnat s oficiál.zápisem-

RED DEVILS - HC Rychlov  počet střel:

1.třetina  9:8

2.třetina  5:14

3. třetina 14:15

celkem: 28:37

Drobné  nesrovnalosti v čase střelených branek jsou nepodtstané, ale střelci a přihrávači by si zasloužili přesné uvedení.

U našeho třetího golu nahrával Šic, který dal i náši poslední  šestou branku a to si určitě zaslouží trochu víc přesnosti!!!